Apie mus

Šiltnamis – puikus būdas užsiauginti ekologiškus produktus. Nereikia už juos mokėti arba permokėti. Tikras ir biologiškai draugiškas produktas gali augti jūsų naujoviškame polikarbonatiniame šiltnamyje.

Šiltnamis iš polikarbonato pasižymi ilgaamžiškumu. Visiems parduodamiems šiltnamiams suteikiame garantiją.

Šiltnamį Jums pristatysime, jei reikia surinksime, išrasysime garantinį taloną bei padėsime patarimais kaip tinkamai jį surinkti, esant reikalui išriknti, praplėsti, perkelti, padalinti į atskiras dalis.

Šiltnamis iš polikarbonato atlaikys net ir atšiauriausio klimato karščius bei speigus. Šiltnamis komplektuojamas su 6mm ir 8mm polikarbonatu.

Šiltnamį galite išsirinkti iš: belgų gamybos, Lietuvos gamybos, Rusijos gaminamų bei iš Izraelio atvežtų itin kokybiškų ir patvarių šiltnamių.

Šiltnamius parduodame ir pristatome visoje Lietuvoje. Telefonu ir mūsų pagrindiniame biure konsultuojame visais su šiltnamio statyba, surinkimu ar eksploatacijos klausymais.

Laukiame Jūsų.

Išsirinktą šiltnamį galite apmokėti:

Polikarbonatinis Šiltnamis Akcija, Šiltnamių Įvairovė
Prekybos Centre Grynaisiais Pinigais
Polikarbonatinis Šiltnamis Akcija, Šiltnamių Įvairovė
Prekybos Centre Banko Kortele
Polikarbonatinis Šiltnamis Akcija, Šiltnamių Įvairovė
Lizingu (išrašome vietoje per 15 min)
Atsiskaityti su Kurjeriu Pristačius Prekes
Polikarbonatinis Šiltnamis Akcija, Šiltnamių Įvairovė
Bankiniu Pavedimu

UAB Vedrana siūlo:

– didžiausią šiltnamių pasirinkimą Lietuvoje
– kone geriausias šiltnamių kainas (pradedant nuo 215 € su pristatymu)
– nemokamą šiltnamių pristatymą visoje Lietuvoje
– unikalią didžiausią Lietuvoje šiltnamių ekspoziciją mūsų salone Vilniuje – galite pamatyti aibę įvairiausių gamintojų surinktų šiltnamių vienoje vietoje
– profesionalų aptarnavimą su detalia konsultacija atsakant į visus Jums rūpimus klausimus
– papildomas nuolaidas šiltnamių aksesuarams
– šiltnamiai sandėliuojami mūsų sandėliuose, todėl turite galimybę juos pasiimti čia pat ir dabar, nelaukiant eilėje pristatymo
– rekomenduojame profesionalius šiltnamių montuotojus
– galimybę apmokėti šiltnamį grynais mūsų kasoje, arba pavedimu per banką, arba pristatymo metu, arba išsimokėtinai per lizingą
– garantijas šiltnamių dangai bei karkasui iki 10 metų
– patikimą partnerį – mūsų įmonei jau 23 metai, todėl galite būti tikri dėl išpildytų mūsų  įsipareigojimų ir kokybiškos prekės!

sss
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.