Blogas

Šiltnamiai kaina vilioja ir kaime, ir mieste

Šiltnamiai kaina savo vilioja ir tuos, kurie gyvena kaime, ir tuos, kurie turi žemės plotelį miesto teritorijoje. Kaime žmonės nuo seno turi šiltnamius, tačiau dauguma jų jau iš tiesų „pavargę“, tad vis dažniau ir dažniau kaimuose imamasi atnaujinti. Protingi žmonės puikiai žino, jog geriau už polikarbonato šiltnamiui sunkiai pavyks rasti. Tuo tarpu mieste gyvenantys žmonės pavargo nuo augančių daržovių kainų bei didėjančio chemijos kiekio, tad šiltnamius pasirenka dėl šių priežasčių.

Polikarbonatiniai šiltnamiai kaina siūlomi ypač patrauklia

Polikarbnatiniai šiltnamiai, kurie dabar yra pačioje populiarumo viršūnėje, siūlomi tokia kaina, kad net neverta galvoti apie savarankišką meistravimą iš vamzdžių ar medinio karkaso ir skaidrios plėvelės. Nors pastarasis variantas ir kiek pigesnis, tačiau jau po poros metų atnaujinant plėvelę bus aišku, jog veltui sutaupėte, nes vėl teks skirti lėšų, gaišti savo laiką tvarkant tai, ką sugadino vėjas, sniegas ar kiti išoriniai veiksniai.
Nauji šiltnamiai tarnauja dešimtmečiais, jiems suteikiamos nemenkos garantijos, todėl dvejoti dėl kokybės tikrai nereikia. Jei anksčiau ilgaamžiais buvo laikomi stikliniai šiltnamiai, tai šiai dienai dauguma jų jau ne kartą keistais stiklais, o mediniai langų rėmai pradėję pūti. Naudojant polikarbonatą galima tikėtis ilgesnio tarnavimo vien todėl, kad tai atsparesnė smūgiams medžiaga, kuri dar ir efektyvesnė šiltnamiams nei paprastas stiklas. Tuo tarpu pačio šiltnamio karkasas yra iš nerūdijančio metalo – maksimaliai sumažinama rizika įvairiems defektams ir išsikraipymams dėl oro sąlygų. Net jei kas ir nutiktų, ilgalaikė garantija gali Jums padėti.

Šiltnamiai kaina

Investicijos padeda tausoti laiką

Norintiems daugiau efektyvumo siūlome investuoti kiek daugiau į įvairiausias pagalbines priemones. Viena jų – lentynėlės, kurios bus puikia vieta daigykloms susidėti. Šiltnamiuose daiginti tuos augalus, kurie augs jame vėliau yra gana įprasta, tačiau daiginant reikia kilstelėti nuo žemės tiek dėl patogumo, tiek dėl temperatūros, didesnio saulės kiekio, o tai jau kelia šiokių tokių rūpesčių. Lengvai montuojamos ir demontuojamos lentynėlės šiltnamyje yra ypač naudingos tokioje situacijose, nes nereikia nei nešti kokių nors dėžių ar stelažų, nei gaišti savo laiką kažką meistraujant.

Dar viena investicija, kuri akivaizdžiai sumažina laiko sąnaudas – automatiniai stoglangiai. Karštomis vasaros dienomis būtina atverti šiltnamių langelius, o prieš naktį, ypač jei nusimato lietūs ar rūkas – būtina tinkamai uždaryti visas ertmes. Tai papildomas laikas ir darbas, kuris nors ir atliekamas greitai, bet atitraukia Jus nuo kitos veiklos. Automatinės orlaidės ar stoglangiai be jokio Jūsų įsikišimo reaguoja į besikeičiančią temperatūrą ir užsiveria ar atsiveria. Didelis privalumas ir tas, jog joms nereikia elektros energijos.
Laiką taupyti padeda ir laistymo sistemos. Tai jau didesnė investicija ir gali būti kelių skirtingų lygių. Viena yra įsirengti vandens laistymo žarną ir čiaupą šiltnamyje, kita yra įsirengti pilnai automatinę šiltnamio laistymo sistemą, kuri numatytų laiku ar netgi esant per mažam drėgmės kiekiui palaisto augalus, sudrėkina žemę ar imituoja smulkų lietų – galimybės ypač didelės, todėl vertėtų jomis pasidomėti, galbūt rasite kažką naudingo sau ir pritaikysite atjauninant savo šiltnamį.

Nors šiltnamiai kaina siūloma nedidele, ne visi sugeba ta įvertinti. Pridėjus tiek pigesnius, tiek brangesnius priedus susidaranti suma yra didesnė nei kainuoja plėvelė ir medinis karkasas, tačiau po poros sezonų kainos gali susilyginti, o jei dar įskaičiuosite savo sutaupytą laiką – jau po pirmo sezono kaina gali susilyginti, tad verčiau investuoti daugiau iš karto nei taupant permokėti.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.